Kontakt


Neoprénová čelenka se špunty - fialová

Plavecká čelenka ULTRA, je vyrobena ze 4mm neoprénu perforovaného na vnitřní straně, díky čemuž drží pevně přilnutá při vodních aktivitách. Ušní klapky jsou větší a vytváří tak větší přilnavost a pokrytí ucha. Unikátní tvar Ear Band-It® ULTRA nabízí větší pevnost a pohodlí při nošení.

Varianta:
ks
Kč bez DPH
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Tabulka velikostí:

Velikost Věk
S 1-3 roky
M 4-9 let
L 10 let a více

 

ULTRA pevná
ULTRA pohodlná
ULTRA silná

Ear Band-It® plavecká čelenka je dostupná v pěti barevných variantách ve třech velikostech (S, M a L). Ve velikosti L navíc v hněd a černé.
Nezapomeňte, že čelenka může být při prvním použití trochu těsná.   Pokud ano, uchopte oba konce a čelenku držte chvíli napnutou, dokud neopren nepovolí.
Neoprén není vodotěsný materiál, cílem čelenky je udržet bezpečně špunty v uších, aby se zabránilo vniknutí vody do zvukovodu.
Potápění s čelenkou je možné, pouze nedoporučujeme skákat hlavou napřed.
Novinkou jsou i barvy - žlutá, zelená, růžová a oranžová jsou neonové.

Putty Buddies® špunty jsou měkké, pohodlné, silikonové ušní špunty dostupné v několika barevných provedeních. Jsou vyrobeny naší patentovanou Flo-Tek® silikonovou formulí.  Tyto ušní špunty plavou volně po hladině, mohou tak být vždy nalezeny, pokud upadnou nebo se uvolní!

Extrémně měkký silikon poskytuje více pohodlí, špunty lépe padnou, přilnavý povrch umožňuje fixaci, špunty lépe drží na svém místě.

 •     Prevence proti zánětům zvukovodu a pro děti s propíchnutými bubínky
 •     Jemnější silikon přináší větší pohodlí
 •     Přilnavý povrch umožňuje lepší fixaci ucpávek na místě
 •     Jasné barvy jsou pro děti přitažlivější, a také je ve vaně či bazénu snadněji najdete

Jak používat Putty Buddies® silikonové ušní špunty

 •     Nevtlačujte špunty násilím do ušního kanálu
 •     Oddělte jen tolik silikonu, kolik je potřeba, pro větší děti a dospělé použijte celoý špunt
 •     Vytvarujte kuličku a vtlačte ji do čistého a suchého ucha
 •     Prstem urovnejte špunt, aby pohodlně seděla a kryla vnějšek ucha
 •     Nevtlačujte špunty dovnitř.  Špunty vyjměte tlakem zezadu na boltec
 •     Špunty vyměnte po dvou týdnech používání nebo pokud jsou ušpiněné

Putty Buddies® silikonové ušní špunty jsou určeny pro opakované použití, doporučujeme je uchovávat v ochranném obalu. Špunty vyměňte pokud jsou špinavé nebo pokud ztratily svou přilnavost.   Silikonové špunty jsou doporučovány lékaři při plavání, sprchovaní a všeobecně jako ochrana při styku s vodou.  Nedoporučují se při potápění do hloubky větší než 4 metry. Přestože Putty Buddies® špunty nejsou určeny jako ochrana proti hluku, uživatel může při nošení pociťovat částečnou redukci hluku.  Pro maximální ochranu používejte ušní špunty současně s Ear Band-It® plaveckou čelenkou.

VAROVÁNÍ: Zakryjte pouze vnejšek ucha. Nevtlačujte do ušního kanálu. Silikonové špunty jsou bezpečné, pokud jsou používány dle instrukcí. Chraňte před dětmi. Při polknutí – špunty jsou netoxické, ale mohou způsobit dýchací obtíže při vdechnutí. Nenatahujte silikon do příliš úzkého tvaru. Zabraňte kontaktu s šampony a přípravky na bázy oleje.

Pokud vtlačíte špunty do ušního kanálu, nepokoušejte se je vyjmout sami. Nepoužívejte pinzetu, vatové tyčinky ani jiné nástroje, které by mohly vtlačit špunt ještě hlouběji do ušního kanálu. Pouze ORL specialista má nástroje a potřebné zkušenosti k bezpečnému vyjmutí špuntů. Silikonové špunty vtlačené na krátkou dobu nejsou nebezpečné, za předpokladu, že se nepokusíte je neodborně vyjmout a nevtlačíte je tak příliš hluboko do ušního kanálu.

Pokud vtlačíte špunty do ušního kanálu, nepokoušejte se je vyjmout sami. Nepoužívejte pinzetu, vatové tyčinky ani jiné nástroje, které by mohly vtlačit špunt ještě hlouběji do ušního kanálu. Pouze ORL specialista má nástroje a potřebné zkušenosti k bezpečnému vyjmutí špuntů. Silikonové špunty vtlačené na krátkou dobu nejsou nebezpečné, za předpokladu, že se nepokusíte je neodborně vyjmout a nevtlačíte je tak příliš hluboko do ušního kanálu. 

O Putty Buddies® plovoucí formuli

S potěšením Vám představujeme Putty Buddies®  plovoucí silkon, revoluční patentovanou sloučeninu.  S využitím  Flo-Tek® microskopických akrylových bublin vznikl materiál, který je pevný, lehký a všestranně použitelný.  Flo-Tek® silikon je ideální pro použití vyžadující tvarovatelný, netoxický a plovoucí materiál jako například plavecké potřeby a plavidla.   
Prvním komerčním využitím Flo-Tek® silikonu jsou naše tvarovatelné plovoucí pěnové ušní špunty dostupné bez lékařského předpisu.

Nyní Putty Buddies® plovoucí ušní špunty obsahují tento úžasný nový material.

Ušní špunty obsahující Flo-Tek® silikon jsou lepší než dosavadní ušní špunty z několika důvodů:

 •     Všestrannost. Perfektní jako ochrana proti vodě a hluku – Vy rozhodujete, kolik zvuků uslyšíte.
 •     Výborná přilnavost a jemnost pro optimální komfort a těsnící účinek
 •     Jednoduché nasazení a vyjmutí
 •     Mohou se používat opakovaně a jsou levné
 •     Bezpečné a netoxické
 •     V mnoha zábavných barevných variantách
 •     Plavou na hladině – snadno je naleznete, pokud upadnou nebo se uvolní

Flo-Tek® silikon slučuje nejlepší vlastnosti silikonových, voskových a pěnových ušních ucpávek dostupných na trhu.

Stejně jako pěnové, tak i ucpávky s Flo-Tek® silikonem jsou skvělým izolátorem zvuku všech frekvencí.   Oproti pěnovým ucpávkám se snadno nasazují a vyjímají, dlouho vydrží, netuhnout vlivem působení ušního mazu a neaplikují se do ušního kanálu.

Stejně jako silikonové a voskové ucpávky jsou ucpávky s Flo-Tek® silikonem snadno tvarovatelné a dobře izolují od vody.

Jednoduše ušní ucpávky s Flo-Tek® silikonem jsou nejvšestrannější ucpávky na trhu.   Používejte je při koupání, plavání nebo jako ochranu před hlukem a užijte si maximální pohodlí, bezpečí a účinnost.

Dotazy k produktům

Specifikace